Ми – неофольк-гурт «Воанергес». НЕОФОЛЬК = ГОСПЕЛ + WORLD + ЕТНО + РОК + ФАНК + РЕП + ГЕП + ГОП! А якщо по-українськи, то ми – музиканти, які люблять Бога, Україну та українців. Тому наша музика українська й духовна. У 2001 р. був записаний перший альбом «Истоки», у 2004 р. видано другий CD з назвою «Вертепно». В 2006 ми заключили контракт із Comp music/EMI records на видання 5 альбомів: 2006 -"Злата Врата", 2008 - "Гай Да Маки", 2011 - "Бугай Буги"

Гай Да Маки 2008


EMI UkraineЗлата Врата 2006


EMI UkraineГай Да Маки 2011


EMI Ukraine


Get Adobe Flash playerА зібрались ми ще у 1998 році у м. Києві і з того часу відроджуємо дух старовинного кобзарсько-лірницького та театрально-вертепного мистецтва сучасними засобами, а також пробуємо відтворити уявну музичну атмосферу трипільської, скіфської та праслов'янської епох. Якби тоді був рок, то він мав би бути схожим на наш...


 «Воанергес» регулярно виступає у Києві та в різних містах України та закордоном. Приймав участь у фестивалях «Білі ночі»(Крим), «Мазепа-фест»(м.Полтава), «Білий ангел»(м.Славутич), "Етноленд"(Москва), "SOS"(Польща), "Interceltico de Sendim"(Португалія).


Зараз нас п'ятеро професійних музик-співаків:


Макогон Роман: клавіші, сопілки, тилинка, зозулька, бугай, дрючок inF, спів, електроліра-воанергетор.


Огороднік Валерій: гітара, дримба, зозулька, деркач, спів.


Бень Генадій: труба, флюгельгорн, ріжок, сопілка, зозулька, дрючок inB, спів.


    Андрій Усков: бас-гітара, спів.


           Янківський Валентин: барабани.       


Фото с фестиваля Interceltico de Sendim (Португалия), 3 Августа 2008